logo

sesje – jak pracujemy?

Pracę nad sesją zaczynamy od poznania potrzeb osoby, którą będziemy fotografować. Aranżujemy spotkanie, aby dowiedzieć się, jakie będzie przeznaczenie i cel zdjęć. Na spotkaniu może być także obecna współpracująca z nami wizażystka, która doradza w kwestiach dotyczących stroju i makijażu. Podczas tej rozmowy powstaje koncepcja sesji fotograficznej. Jeśli spotkanie nie jest możliwe, wszystkie szczegóły ustalamy drogą mailową i telefonicznie.

Wiemy, że podstawą udanych zdjęć jest dobra energia na planie. Dbamy o to szczególnie. Najważniejszy jest dla nas komfort osoby fotografowanej. Podczas zdjęć nadajemy kierunek ale też jesteśmy nastawieni na współpracę.

Wychodzimy z założenia, że nasz model powinien na zdjęciach przede wszystkim podobać się sobie. Po zakończonej sesji udostępniamy materiał zdjęciowy, aby osoba fotografowana mogła sama wybrać te ujęcia, na których we własnym odczuciu podoba się sobie najbardziej. Wskazane ujęcia poddajemy ostatecznej obróbce graficznej i gotowe przekazujemy w formie elektronicznej.